KONST / Litografier / Litografi 14717156
nr 1471 7156
Ola Billgren
(1940-2001), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 209/330, daterad -73, interiör. Bildmått: 31x38, yttermått inklusive ram: 57x66 cm
Ola Billgren, svensk målare född i Köpenhamn 1940, död i Malmö 2001.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 maj 2022
kl 20:59:55
26/5 09:22:54
100 kr
29/5 09:26:44
Ola Billgren
Läs mer om Ola Billgren